Del Piero: Még csak most jön a java

altMint ismert, Alessandro Del Piero 19 esztendő után hagyta ott a Juventust és a számos európai kérő helyett inkább az ausztrál Sydney FC-t választotta. Sokan azt hitték, hogy levezetni megy oda a támadó, de a mutatott játékával bizonyítja, hogy még mindig sikeréhesen kergeti a labdát. Alex három mérkőzésén kétszer volt eredményes ebből az egyik három pontot ért.

Del Piero egy nyilatkozatában elárulta, hogy még ennél is többre lesz képes, ha 100%-os erőállapotba kerül. A 37 esztendős világbajnok boldog, hogy öt hét után ilyen formában tud futballozni és nem sokára még jobban tudja majd segíteni a csapatát.

A világsztárnak a vasárnapi Perth Glory elleni mérkőzés igen nagy mérföldkő lesz, hiszen 800. tétmeccsét játssza majd karrierje során és nagyon boldog, hogy ilyen sokra vitte, mert amikor 18 évesen először pályára lépett nem is sejtette, hogy így fog alakulni a pályafutása.

Forrás: futballista.hu

(Visited 1 times, 1 visits today)

Szóljon hozzá ehhez a cikkhez