NATO futás Budapesten

A Budapesti Futófesztivál keretében két távon , 4 és 10 kilométeren rendezték meg az idei NATO futást.Különböző kategóriák voltak és külön megrendezték – a szokásos időpontnál egy héttel korábban , az aradi vértanúkra emlékező Történelmi váltófutást melyen tanintézetek csapatai versenyeztek.

A 10 kilométeres távot a leggyorsabban – 30 perc 49 másodperc alatt , és ezzel egy másodperccel megelőzve a 2. helyezettet – az ukrán  Rostykus Roman teljesítette.

Az AHU nevében Raymond Irambo a szervezet főtitkára vett részt az eseményen – a 10 kilométeres távon.

A befutó helyén, az 56-osok terén különböző programokkal szórakoztatták a versenyzőket és a megjelent szurkolókat.

Raymond Irambo az AHU főtitkára (2)
Raymond Irambo az AHU főtitkára
Bierinckx Vincent belga őrmester a katonák versenyének nyertese ,az abszolút eredménylista 2. helyezettje

Raymond Irambo az AHU főtitkára DSCF0055 DSCF0052 DSCF0013 DSCF0014 DSCF0030 DSCF0047 DSCF0006