Ebben a cikkben szeretnénk megköszönni azoknak, akik segítették munkánkat, akik biztonságos utazást biztosítottak számunkra. Ugyanakkor szeretnénk megköszönni mindazoknak, akik segítették az Egyesület, az adományozóknak. Rendkívül hálásak vagyunk mindenkinek. Köszönjük.
——————————————-
Szia Szliman,
Az AHU csapata január 26-án átlépte a mauritániai határt. Az Aljazzera hotel igazgatója, Hamoud szeretettel fogadta a delegáció tagjait a szállodában. Este finom vacsorát kaptak, pénzt váltottak majd másnap reggel 9 órakor továbbindultak Nouakchott irányába.
A biztonságért felelős hatóságok kiemelt figyelemmel és biztonsági kordonnal kísérték a humanitárius delegációt. Délután egyből a Sabah hotelhez hajtottak, ahol már várta őket Hamdi, a helyi koordinátor, az iskola igazgatója és az adminisztrációért és biztonságért felelős hatóságok. Az adomány átadására este került sor, nagy tapsot kaptak az AHU tagjai, akik ezután a Houda szállodában tértek nyugovóra.
Január 28-án reggel az AHU csapata (kamion és a három autó) Kiffa felé vette az irányt, biztonsági kísérettel. A Phare du désert szállodánál megtörtént adományozás, az iskola és a kórház képviselői társaságában. A mauritán nemzeti televízió és a Rádió szintén jelen volt az eseményen, valamint az Al Akhbar és a Biladi független sajtó képviselői is.
Nouakchott, 2010/01/28
——————————————-
Tisztelt Hölgyek és Urak az Afrikai – Magyar Egyesülettől!
Nagyon szépen köszönjük a mauritániai gyermekeknek nyújtott hatalmas segítségüket, valamint óriási hálával tartozunk, amiért támogatják és segítik a kórházunkat.
Köszönjük újra és újra, illetve még egyszer üdvözöljük Önöket Mauritániában.
Jó utazást kívánunk Maliba, és boldog vagyok, hogy ellátogathatok a csodálatos országukba, Magyarországra!
Baráti üdvözlettel: Hamdi
——————————————-